• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 
منوی سایت
معرفی سازمان
معرفی شهرستان
فعالیت های سازمان
مناقصات و مزایدات
پرسش و پاسخ
آموزش شهروندی
انتقادات و پیشنهادات
اشیاء گمشده
بیمه رانندگان اتوبوس
بیمه رانندگان تاکسی
بیمه رانندگان وانت بار


بیانیه گام دوم انقلاب


فواید استفاده از
 وسایل حمل و نقل عمومی 

حجاب تکریم است

13 راه ساده برای صرفه جویی آب در خانه


روش های صرفجویی در مصرف گاز


Log IN
ورود به سایت
 
 


  پیام تسلیت

   1400/12/12
جناب آقای مهندس محمد حسن رفیع
مدیرعامل محترم سازمان حمل و نقل جمعی شهرستان فلاورجان

با نهایت تأسف درگذشت همسر برادرتان را خدمت جنابعالی تسلیت عرض نموده،از خداوند متعال برای روح پاک آن مرحومه علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترمتان صبر عظیم آرزومندم.

از طرف کارکنان سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان

  : ::  30 بهمن لغایت 6اسفند ، هفته فرهنگی شهرستان فلاورجان

   1400/12/03
30 بهمن لغایت 6 اسفند ، هفته فرهنگی شهرستان فلاورجان  و ۵ ام اسفند روز حماسه و ایثار شهرستان فلاورجان گرامی باد.
روز پنجم اسفند در شهرستان فلاورجان به واسطه‌ی تشیع ۱۴۶ نفر از شهدای عملیات خیبر که شهادت سه برادر از یک خانواده نیز در آن به چشم می خورد این روز را به عنوان روز حماسه ،ایثار و شهادت شهرستان فلاورجان نامگذاری نموده است و به تبع این روز نیز از  سال 1395 هفته فرهنگی شهرستان فلاورجان نیز معرفی گردید. 

  ::  شرکت در مراسم سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) و نواختن زنگ انقلاب در فلاورجان

   1400/11/12
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، صبح امروز (۱۲بهمن ماه) همزمان با سراسر کشور در سالروز بازگشت حضرت امام خمینی(ره) به میهن، مراسم زنگ انقلاب اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر با حضور پرسنل سازمان و تعدادی از مسئولین محترم شهرستان در مدرسه شاهد کشاورز، با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای قدوسی و اجرای گروه سرود برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

  ::: شعار اصلی وعناوین روزشمار دهه فجر

   1400/11/10
شعار اصلی «جشن ملی 1400»
سه‌شنبه، ۱۲ بهمن (بازگشت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی) با عنوان: «انقلاب اسلامی، امام خمینی (قدس سره)، مستضعفان، پیشگامان انقلاب»
چهارشنبه، ۱۳بهمن‌ماه با عنوان: «انقلاب اسلامی، خودباوری، جوان ایرانی»
پنج‌شنبه، ۱۴بهمن‌ماه، (ولادت امام محمدباقر (ع)، میهمانی لاله‌ها) با عنوان: «انقلاب اسلامی، جهاد و مقاومت، ایثار و شهادت»
جمعه، ۱۵ بهمن‌ماه، با عنوان: «انقلاب اسلامی، معنویت و بصیرت، خدمت صادقانه»
شنبه، ۱۶ بهمن‌ماه، شهادت امام علی النقی (ع)، با عنوان: «انقلاب اسلامی، قرآن، عترت، غیرت دینی»
ادامه مطلب ...

  پیام تسلیت به آقای مهندس محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان

   1400/10/28
جناب آقای مهندس محمد حسن رفیع

با نهایت تأسف درگذشت پدرخانم گرامی‌تان آقای حاج قربانعلی اشرف را خدمت جنابعالی و همسر گرامیتان تسلیت عرض نموده،از خداوند متعال برای روح پاک آن عزیز سفر کرده قرین رحمت و مغفرت مسئلت داریم و برای شما و خانواده محترمتان صبر و بردباری آرزومندیم.

از طرف کارکنان سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان

  ::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم استقبال و تشیع باشکوه پیکر پاک شهداء والامقام

   1400/10/12
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، امروز بار دیگر عطر و طنین شهادت در شهرستان فلاورجان پیچید و فضای شهرستان آکنده از عطر دلنشین شهیدان گمنام بود، مردم با چشمانی اشک‌بار فرزندان شجاع میهن را بدرقه کردند و در این میان به همت شهروندان عزیز ایستگاه های صلواتی نیز برپا شده بود .
مسؤولان و مردم قدرشناس شهرستان فلاورجان با حضور گسترده خود در مراسم تشییع پیکر شهیدانی که درمنطقه های مختلف عملیاتی هشت سال دفاع مقدس تفحص شده بودند،قدرشناسی خود در قبال خون شهیدان را نشان داده و بر ادامه راه آنان تاکید کردند.
ادامه مطلب ...

 ::::  حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

1400/10/12
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان شهرستان فلاورجان ، مراسم گرامیداشت دومین سالگرد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل بیمارستان امام خمینی شهرستان فلاورجان با حضور مدیرعامل و پرسنل سازمان و مسئولین  شهرستان امروز یک شنبه شنبه مورخ 1400/10/12 ساعت 12 برگزار گردید.
ادامه مطلب ...

  پیام تسلیت درگذشت پدر آقای مهندس مصطفی حسینی

   1400/10/07
جناب آقای مهندس مصطفی حسینی
شهردار محترم پیربکران
با نهایت تأسف درگذشت پدر گرامی‌تان را خدمت جنابعالی تسلیت عرض نموده،از خداوند متعال برای روح پاک آن مرحوم علو درجات و مغفرت الهی و برای خانواده محترم صبر عظیم آرزومندم.
محمد حسن رفیع
مدیرعامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای  شهرستان فلاورجان

 ::  بمناسبت هفته حمل و نقل از فعالین حوزه حمل و نقل شهرستان فلاورجان در دفاتر ایشان تقدیر گردید

1400/10/02
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، چهارشنبه مورخ 1400/10/01، بمناسبت هفته حمل و نقل ،جناب سروان علی اسدی فرمانده حوزه بسیج شهید تندگویان ادارات شهرستان فلاورجان بهمراه آقای مهندس رفیع مدیرعامل و پرسنل سازمان با حضور در دفتر انجمن کامیوندارن شهرستان ، دفتر تعاونی مینی بوس رانی شهرستان و دفتر شرکت مسافربری همسفر شهرستان، از مدیرعامل و کارکنان تقدیر و تشکر نموده و  در جریان مشکلات ایشان قرار گرفتند.

ادامه مطلب ...

 ::  تقدیر از راننده اتوبوس خط  6 توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی زازران بمناسبت هفته حمل و نقل

1400/10/02
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ، از راننده اتوبوس خط زازران  آقای ابوالقاسم مختاری با حضور مهندس محمد حسن رفیع مدیرعامل سازمان ، مهندس مومن زاده شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر زازران  تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب ...

  ::  تقدیر مدیرکل دفتـر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان از مدیرعامل و پرسنل سازمان و مسئولین حمل و نقل شهرداریهای شهرستان فلاورجان بمناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان

   1400/10/01
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان ، به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان ،ظهر روز سه شنبه مورخ 1400/09/30 از مدیرعامل و پرسنل سازمان و مسئولین حمل و نقل شهرداریهای شهرستان با لوح سپاس از طرف آقای دکتر علی اصغر ذاکری مدیرکل دفتـر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان با حضور آقای حمید رضا قاسمی عضو محترم هیئت مدیره و آقای سعید رضایی ذیحساب شهرداری و سازمان در محل سالن جلسات تقدیر بعمل آمد.
ادامه مطلب ...

                                                  مطالب قدیمی تر ««              مطالب جدیدتر »»
مدیرعامل

شعار سال

نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات

پیوند هااحادیث امام حسین (ع)


  -------کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان فلاورجان می باشد--------